Září 2011

Achjo..

30. září 2011 v 21:30 | Sunník |  novinky
Ahojky
Ják se máme?? No jen jsem vám chtěla oznámit změnu,
no Sunny náš koníček se má dobře.
(PŘESTOUPILA JSEM NA JINOU ŠKOLU)!!!
Takže se cesta do anglie nekoná ták si budu šetřit na koníka aspon se budu snažit modlim se aby mi vyšel nejspíše to bude zase classic koník ale to mi vůbec nevaní hlavně že se líbí ne? nemám pravdu?
A ted k tomu proč jsem přestoupila:Tak ve škole kde jsem byla jsem se snažila hodně moc,ale bohužel mi to nejde mamka mě skoušela uměla jsem to na 1 aspon na 2 ale přece jenom jem doslala zase 4 takže proto a že tam přestoupila kámoška a ta byla 4,5 a ma i s Anglickýho jazyka 1 jo tak tam přestoupil i bratr.
No tak se modlím at to tam je aspon dobrý budu makat více a budu se snažit a vyhledat si jezdeckou školu a zaměřit se na parkurovou jezdkyni pokud mi to vydřží já si mislím že ano tak i v tom mi držte prosííím pěstě děkuji a ještě se jednou omlouvám mím SRkám... :D Fakt mě to mrzí tak zbohem a dobou nooc...!!!

!!OMLUVA!!

27. září 2011 v 7:23 | Sunník |  novinky
Moc se vám omlouvám za to že jsem tu dlouho nedávala články pukusím se to napravit fakt se omlouvám mím srkám pokud ještě náke mam..


A jedu do anglie a možná si koupím breyer uš konečně s panenkou tak uvažuji a nwím koho si vybrat vybírám ted srovna mezi 3 BH tak aš to bude vybráno dám vám vědět zatím je vbám jen ukážu.

Breyer - Elvis Presley's Bear